Svi sveti 2023 01U prigodi blagdana Svih svetih na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu položeno cvijeće i upaljene svijeće

U spomen na sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje i civilne žrtve stradale u Domovinskom ratu, a u prigodi obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnog dana, u utorak 31. listopada 2023.g. položen je zajednički vijenac u Aleji poginulih hrvatskih branitelja pred Središnjim križem na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu.

Zajednički vijenac položili su župan Danijel Marušić, gradonačelnik Mirko Duspara, načelnik PU brodsko-posavske Antun Valić, voditeljica Područnog odjela Ministarstva hrvatskih branitelja Ivana Rugle, pročelnik Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje Branko Sabo, zamjenik predsjednika Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Brodsko-posavske županije Ivo Đogaš te drugi mnogobrojni predstavnici udruga hrvatskih branitelja proisteklih iz Domovinskog rata, među kojima je bio i Vlatko Krznarić, predsjednik Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Foto: RADIO BROD

Svi sveti 2023 02