IMG 8804 resizePovodom obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnog dana, 30. listopada 2020.g. su kod Središnjeg križa na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu položeni vijenci i upaljene svijeće u spomen na sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje, te civilne žrtve iz Domovinskog rata, kao i za sve naše preminule građane koji više nisu s nama.

Ovom događanju nazočila su izaslanstva Ministarstva hrvatskih branitelja, čelni ljudi PU brodsko-posavske, predstavnici Brodsko-posavske županije i Grada Slavonskog Broda, te predstavnici mnogobrojnih stradalničkih i braniteljskih udruga, među kojima je bio i Vlatko Krznarić, predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Foto: Grad Slavonski Brod

IMG 8782 resize