Turnir u spomen na poginule hrvatske branitelje Gromačnika

in Vijesti
Kreirano: 16 Srpanj 2015

1asasUdruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije u subotu 18. srpnja 2015. s početkom u 15:00 sati obilježit će u Gromačniku obljetnicu pogibije Damira Turšića i Miroslava Jurjevića, poginulih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata.

Članovi UHBDRP BPŽ položit će tog dana cvijeće i zapaliti svijeće, te se pomoliti kod spomen obilježja hrvatskim braniteljima na mjesnom groblju u Gromačniku (Općina Sibinj) za sve poginule i umrle hrvatske branitelje.

Na nogometnom igralištu NK "Sloga" u Gromačniku uslijediti će potom Malonogometni turnir s početkom u 15:30 sati, koji se održava u čast i trajno sjećanje na smrtno stradale hrvatske branitelje iz Domovinskog rata.

Na malonogometnom turniru će sudjelovati momčadi hrvatskih branitelja s područja Brodsko-posavske županije.

NA VRH