fixed background image joomla

Tombole izvlacenje 1Poštovani!

Zabava "Valentinovo s policijom" u organizaciji Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije BPŽ protekla je vrlo uspješno, no ostalo je nagrada koje nisu podignute na zabavi, jer je 345 tombola prodano u pretprodaji prije održavanja zabave, dok je ostatak tombola prodan tijekom zabave.

Dobitnika glavne nagrade, kutne garniture - dar našeg sponzora CRO-TEX Malino smo pronašli, a on je Gašpar Blažanović iz Slavonskog Broda.

Stoga vas zamoljavamo da provjerite brojeve svojih tombola i javite nam se na tel: +385 99 271 75 90 (Vlatko Krznarić) za dogovor oko preuzimanja nagrada. Svoje nagrade možete podići sve do kraja mjeseca veljače, zaključno s danom 29.02.2020.g.

Kliknite "OPŠIRNIJE" i prikazat će vam se cijeli popis nagrada.

Tombole izvlacenje 1

Tombole izvlacenje 2

Tombole izvlacenje 3

Tombole izvlacenje 4

Tombole izvlacenje 5

Tombole izvlacenje 6

Tombole izvlacenje 7

Tombole izvlacenje 8

Tombole izvlacenje 9

Tombole izvlacenje 10

Tombole izvlacenje 11

Tombole izvlacenje 12

Povratak na naslovnicu