fixed background image joomla

dan policije 2019 01U četvrtak 19. rujna 2019., u Oriovcu je u organizaciji PU brodsko-posavske svečano obilježen Dan hrvatske policije na kojem je uz mnogobrojne goste i uzvanike, nazočilo i izaslanstvo Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije u sastavu: dopredsjednik Zlatan Jerković, tajnik Ivica Franjić, te članovi Zoran Džeba i Zvonko Tolić

Svečanost obilježavanja Dana hrvatske policije započela je polaganjem vijenaca kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu, nakon čega su svi posjetitelji mogli pogledati izložbu i prezentaciju policijske opreme, tehnike i vozila, a potom i pokaznu vježbu Interventne jedinice policije PU brodsko-posavske, dok je za kraj u Društvenom domu Oriovac uprilićen je prigodni svečani program.

Povratak na naslovnicu