Malonogometna momčad "UDRUGA POLICIJE" na 27. Božićnom malonogometnom humanitarnom turniru zauzela visoko 4. mjesto

in Vijesti
Kreirano: 30 Prosinac 2022

Turnir 2022 01Malonogometna momčad "UDRUGA POLICIJE" zauzela visoko 4. mjesto na održanom 27. Božićnom malonogometnom humanitarnom turniru u Slavonskom Brodu

U petak, 30. prosinca 2022.g. završen je 27. Božićni malonogometni humanitarni turnir u Slavonskom Brodu, na kojem je malonogometna momčad "UDRUGA POLICIJE" u završnoj utakmici i borbi za 3. mjesto izgubila rezultatom 2:1, te je ovo natjecanje završila na visokom 4. mjestu od ukupno 12 momčadi koje su se proteklih dana natjecale u veteranskoj kategoriji 50+ godina.

Turnir smo započeli vrlo dobro, gdje smo odmah u početku zabilježili pobjedu, nakon čega smo jednu utakmicu odigrali neriješeno i potom nesretno izgubili na penale. Bilježimo potom pobjedu kojom odlazimo u polufinale natjecanja i nakon poraza dolazimo u priliku osvojiti 3. mjesto, no na žalost u samoj završnici utakmice primamo gol i turnir završavamo na 4. mjestu.

Premda ovoj osvojenoj poziciji na pripada nikakva nagrada, više smo nego ponosni što smo sudjelovali na ovom prestižnom natjecanju i na osvojenom rezultatu s obzirom na činjenicu kako se u ovoj kategoriji 50+ godina natjecalo 12 vrlo dobrih momčadi.

Ponosni smo također na činjenicu kako su našu momčad činili hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, članovi dvije sestrinske / bratske udruge: Udruge Specijalne jedinice policije u obrani Domovine MUP-a RH Slavonski Brod - "ŠIMINI ANĐELI PAKLA" i Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Za malonogometnu momčad "UDRUGA POLICIJE" kroz sve dane natjecanja nastupali su: Ante Katinić (vratar), Zdravko Kamenjaš (trener-igrač), Andrija Živković, Josip Rašić, Berislav Vardić, Darko Rašić, Božidar Teskera, Nenad Đaković, Željko Kljajić, Amir Lošić i Ivica Martić, dok su stručni stožer činili Željko Sekulić, Josip Duspara i Vlatko Krznarić.

Turnir 2022 02

Turnir 2022 03

Turnir 2022 04

Turnir 2022 05

Turnir 2022 06

Turnir 2022 07

Turnir 2022 08

Turnir 2022 09

Turnir 2022 10

Povrata na naslovnicu

NA VRH