Članovi Udruge sudjelovali u osiguranju 1. "Hoda za život" u Slavonskom Brodu

in Vijesti
Kreirano: 22 Svi 2021

Hod za zivot 22U subotu 22. svibnja 2021. godine u Slavonskom Brodu je održan 1. "Hod za život"

Članovi Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije odazvali su se pozivu organizatora 1. "Hoda za život" u Slavonskom Brodu, te su kroz redarsku službu sudjelovali u njegovom osiguranju.

Osiguranje ovog javnog okupljanja provedeno je u suradnji s članovima Udruge Specijalne jedinice policije u obrani Domovine MUP-a RH Slavonski Brod koje je predvodio njihov dopredsjednik Andrija Šaravanja.

Članove redarske službe iz Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije činili su: Vlatko Krznarić, Zoran Džeba, Zvonko Tolić, Željko Turina i Tihomir Čengić.

Hod za zivot 1

Hod za zivot 4

Hod za zivot 3

Hod za zivot 5

Povrata na naslovnicu

NA VRH