STEVO (STIV) CULEJ novi je predsjednik Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata Republike Hrvatske

in Vijesti
Kreirano: 24 Travanj 2021

Culej StivNa Izborno - izvještajnom saboru Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata Republike Hrvatske, održanog 23. travnja 2021.g. u Hotelu Antunović u Zagrebu, za predsjednika te krovne udruge naših specijalaca izabran je STEVO (STIV) CULEJ.

Ovim putem svim izabranim dužnosnicima i vodstvu udruge čestitamo na izboru, te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu, prevenstveno na zaštiti digniteta hrvatskih branitelja i promicanju istine o obrambenom Domovinskom ratu!

Iskreno se nadamo i veselimo budućoj dobroj suradnji s ovim časnim i hrabrim ljudima, uostalom kao i kroz sve protekle godine do sada.

Izvor: ZUHBDRP RH

Povrata na naslovnicu