Mario VujicMario Vujić, načelnik Policijske postaje Slavonski Brod s ispostavom Vrpolje i član UHBDRP BPŽ odlikovan Redom hrvatskog pletera

U prigodi obilježavanja Dana hrvatske policije i blagdana sv. Mihovila, za osobiti doprinos razvitku i ugledu Republike Hrvatske i dobrobiti njezinih građana, Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović odlikovao je 29. rujna 2022.g. Redom hrvatskog pletera MARIJA VUJIĆA, načelnika Policijske postaje Slavonski Brod s ispostavom Vrpolje i člana Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

U ime svih članova Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije čestitamo Mariju Vujiću na primljenom zaluženom odlikovanju.

Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic

Mario Vujic