Prednja 2020Poštovane članice i članovi Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije!

Sukladno Statutu UHBDRP BPŽ i dosadašnjim Odlukama Skupštine i Izvršnog odbora, početkom nove kalendarske godine smo započeli s izradom novih članskih iskaznica za 2020. godinu, stoga Vas pozivamo na uplatu godišnje članarine u iznosu od 100,00 kn, nakon čega će Vam biti izrađena nova članska iskaznica za tekuću godinu. Članarinu za ovu godinu, potrebno je uplatiti najkasnije do 31. ožujka 2020.g.

Sve članske iskaznice UHBDRP BPŽ izrađene tijekom ranijih godina, izdane zaključno s 31.12.2019.g. proglašavaju se nevažečima i njima se više ne može dokazivati status članstva u našoj udruzi, već isključivo novim članskim iskaznicama izdanim za 2020. godinu.

Prednja 2020Pozadina 2020

uplatnica20