promocija slunj 01U prigodi proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Slunja, 5. kolovoza 2019. s početkom u 14:30 sati u Slunju u Župnoj dvorani Župe Presvetog Trojstva, održana je promocija dvije knjige Vlade Radošića "Pakao srpskog logora Stara Gradiška 1991. i 1992.g.".

Skup je uvodno pozdravila Dubravka Kovačić, kojom prigodom je svima nazočnima čestitala Dan Grada Slunja, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja, te je potom kratko predstavila Udrugu hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije BPŽ, nakon čega je Vlado Radošić uz prigodnu prezentaciju, predstavio svoje dvije knjige.

Ovom predstavljanju dviju knjiga Vlade Radošića, domaćin je bila Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata Slunj-Cetingrad-Rakovica, a istom je nazočio i gradonačelnik Grada Slunja gosp. Jure Katić.

Likovno-literarna

Petak, 20.12.2019. - SLAV. BROD