Vlado priznanje 1U petak, 28. lipnja 2019. obilježen je Dan općine Staro Petrovo Selo. Tim povodom u prijepodnevnim satima upriličeno je niz događanja, položeni su vijenci kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u središtu mjesta, održana pokazana vatrogasna vježba, a potom je u prostorijama Osnovne škole „Ivana Gorana Kovačića” u Starom Petrovom Selu održana svečana sjednica Općinskog vijeća.

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća uručena su javna priznanja zaslužnim pojedincima i ustanovama, a među nagrađenima je i Vlado Radošić, član naše Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, kojem je uručeno Javno priznanje Općine Staro Petrovo Selo za ostvarenja u području društvenih djelatnosti za publicističku djelatnost s tematikom Domovinskog rata.

Vlado priznanje 4

Vlado priznanje 1