GrbU Gornjim Andrijevcima je 12. travnja 2019. održan drugi radni sastanak Organizacijskog odbora za obilježavanje Dana Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, na kojem su nazočili: Tihomir Čengić (predsjednik Org. odbora), Franjo Pavlović-Ančurovski, Tomislav Vrbančić, Stjepan Kukura, Ilija Mišić i Vlatko Krznarić, predsjednik Udruge.

Organizacijski odbor je utvrdio sva tehnička pitanja u svezi organizacije svečanog obilježavanja Dana udruge, te se sada pristupa konkretnoj realizaciji. Za potrebe pozivanja i medijskog predstavljanja ovog događanja biti će izrađene svečane pozivnice i prigodni plakati sa službenim protokolom.

Ovogodišnja svečanost obilježavanja Dana udruge biti će održana na području Općine Sibinj u subotu, 11. svibnja 2019., uz cjelodnevno druženje popraćeno mnogobrojnim kulturnim, zabavnim i sportskim sadržajima.

Dan udruge 2019 FLAT

Povrtak na naslovnicu