zrinko2Pozivamo sve članove Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije na promociju zbirke pjesama "U ŠUTNJI PJEVAM", autora Zrinka Kapetanića.

Promocija će biti održana u petak 15. ožujka 2019.g. u Gradskoj knjižnici u Slavonskom Brodu s početkom u 18:00 sati.

Gosti na promociji zbirke pjesama biti će Enes Kišević, Zvonko Novosel i Tomislav Užarević.

Zrinko Kapetanić je hrvatski branitelj, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik MUP-a Republike Hrvatske od 1991. godine.

Trenutno u policijskim poslovima i zadaćama obnaša dužnost načelnika Policijske postaje Okučani.

Dugogodišnji je član naše Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije i obnaša dužnost predsjednika Suda časti.

zrinko2

13.12.2018. u Slavonskom Brodu