ZrinkoPozivamo sve članove Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije na promociju zbirke pjesama "U ŠUTNJI PJEVAM", autora Zrinka Kapetanića.

Promocija će biti održana u petak 8. veljače 2019.g. u Hotelu "Kralj Tomislav" u Novoj Gradiški s početkom u 18:00 sati.

Gosti na promociji zbirke pjesama biti će Enes Kišević, Zvonko Novosel i Tomislav Užarević.

Inače, Zrinko Kapetanić ima status hrvatskog branitelja, dragovoljac je Domovinskog rata i pripadnik MUP-a Republike Hrvatske od 1991. godine.

Trenutno u policijskim poslovima i zadaćama obnaša dužnost načelnika Policijske postaje Okučani.

Dugogodišnji je član naše Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije i obnaša dužnost predsjednika Suda časti.

Zrinko