izvanredna skuptina 01U Slavonskom Brodu je 9. siječnja 2019. održana Izvanredna skupština UHBDRP BPŽ zbog neopozive ostavke Željka Golubičića na dužnost predsjednika iz osobnih razloga.

Jednoglasnom je odlukom svih nazočnih članova Udruge za novog predsjednika izabran Vlatko Krznarić, dok su za dopredsjednike izabrani Miroslav Matić i Zlatan Jerković. Novoizabrani tajnik je Ivica Franjić, a Tihomir Čengić će u daljnjem radu obnašati dužnost blagajnika Udruge.

Za članove Izvršnog odbora izabrani su Martin Živić, Zdravko Kamenjaš,Vlado Radošić i Ivica Đaković, a Nadzornim odborom će i dalje predsjedavati Pero Lukić uz članove Bernarda Matoševića, Josipa Cipra, Božu Peića i Josipa Ivankovića.

Časni sud je izabran u sastavu: Zrinko Kapetanić, predsjednik, te članovi Vlatko Pernar i Mato Brekalo, dok će dužnost Administrativno-poslovne tajnice i nadalje obnašati Dubravka Kovačić.

Izvanrednoj skupštini su u svojstvu gostiju nazočili Branko Cindrić, predsjednik Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Brodsko-posavske županije i njegov zajmenik Ivo Đogaš.

Dan udruge

Subota, 11.05.2019. - SIBINJ