fixed background image joomla

Poloj 01U organizaciji Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Brodsko-posavske županije, u Slavonskom Brodu je 5. kolovoza 2018. obilježen Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 23. obljetnica VRO "Oluja".

Cjelodnevno druženje mnogobrojnih članova braniteljskih udruga proisteklih iz Domovinskog rata, članova njihovih obitelji i ostalih građana, održano je kod Spomen doma Specijalne jedinice policije "Šimini Anđeli Pakla" na gradskom izletištu "Poloj" u Slavonskom Brodu.

Uz bogat roštilj i osvježavajuća pića proslava Dana pobjede, Dana domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 23. obljetnice VRO "Oluja" potrajala je dugo u noć.

Poloj 02

Poloj 03

Poloj 04

Poloj 05

Poloj 06

Poloj 07

Poloj 01

Povratak na naslovnicu

Zanimljive fotke

Likovna kolonija

Subota, 03.08.2019. - DAVOR

Članarina za 2019.

Pristupnica

Klikni za preuzimanje pristupnice

Brojač posjeta

Plan aktivnosti