fixed background image joomla

Pakostane 01Predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije Željko Golubičić, boravio je u subotu 9. lipnja 2018. u Pakoštanima na radnom sastanku na temu promocija knjige "Pakao srpskog logora Stara Gradiška 1992.g.", na kojem su uz predsjednika UHBDRP BPŽ, nazočili Ante Žoni-Maksan, umirovljeni pukovnik, bivši zapovjednik Interventne postrojbe 112. brigade HV i ratni zapovjednik Zbornog područja Zadar, te Ivica Kapetanović, predsjednik Udruge SJP "POSKOCI" Zadar i Slobodan Dević-Pićo, predsjednik Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Zadarske županije.

Tijekom sastanka se razgovaralo o organizaciji promocije knjige "Pakao srpskog logora Stara Gradiška 1992.g." na poručju grada Zadra, te o međusobnoj suradnji i zajedničkim aktivnostima.

Pakostane 02Pakostane 03

Povratak na naslovnicu

Zanimljive fotke

Članarina za 2019.

Pristupnica

Klikni za preuzimanje pristupnice

Brojač posjeta

Plan aktivnosti