fixed background image joomla

arzano 2017 097Polaganjem vijenaca na grob Josipa Jovića, prvog hrvatskog redarstvenika i prvog poginulog hrvatskog branitelja u Domovinskom ratu, od strane njegove obitelji, ministra MUP-a RH Davora Božinovića, župana Blaženka Bobana, izaslanika minstra hrvatskih branitelja Ivana Vukića, predsjednika ZUHBDRP RH Marijana Smernića, u subotu 29.07.2017. u Aržanu je održan 21. Memorijalni malonogometni turnir "Josip Jović".

Turnir je započeo prozivkom osam malonogometnih momčadi policijskih uprava i dvanaest momčadi udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije iz cijele Hrvatske, među kojima je bila i Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije. Turinir je otvorio ministar Davor Božinović, istakvnuvši pri tome vrijednost ovakvih druženja pripadnika policije i hrvatskih branitelja, ali i čuvanja uspomene na junaka Domovinskog rata Josipa Jovića.

Za malonogometnu momčad Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije nastupili su: Božo Peić (vratar), Mato Brekalo, Tomislav Vlainić, Nenad Đaković, Berislav Vardić, Domagoj Matoševič, Ante Budimir, Robert Županić i Zdravko Kamenjaš (trener), dok je tajnik Vlatko Krznarić obnašao dužnost logističara i fizioterapeuta momčadi.

U vrlo jakoj konkurenciji braniteljskih momčadi i kvalitetom igre gotovo izjednačenim momčadima, ovogodišnji turnir je prerastao u prekrasno malonogometno nadmetanje. Nakon vrlo žestokih, ali krajnje korektnih utakmica, 1. mjesto osvaja momčad "Veterana MUP-a RH", dok je 2. mjesto zasluženo pripalo momčadi Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije. 3. mjesto osvojila  je momčad Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Sisačko-moslavače županije.

Zanimljive fotke

Brojač posjeta

Članarina za 2018.

Pristupnica

Klikni za preuzimanje pristupnice