ipa 2017 12U subotu 08. travnja 2017. u dvorani "Matičević centra" u Slavonskom Brodu, svečano je obilježena 10. obljetnica utemeljenja Regionalnog kluba IPA Brodsko-posavska.

Uz članove Regionalnog kluba IPA Brodsko-posavska, njihove mnogobrojne domaće goste, ali i goste iz inozemstva, ovoj svečanosti je u ime Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, nazočio njen predsjednik Željko Golubičić sa suprugom Katicom.

Prigodom ove jubilarne obljetnice, predsjednik Regionalnog kluba IPA Brodsko-posavska Antun Valić, uručio je prigodne zahvalnice zaslužnim pojedincima za pomaganje u razvoju, radu, aktivnostima i djelovanju Regionalnog kluba IPA Brodsko-posavska, među kojima je nagrađen prigodnom zahvalnicom i Željko Golubičić, predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.