DaljDana 01. kolovoza 2016. godine navršava se 25. obljetnica tragičnog masakra 20 policajaca Policijske postaje Dalj, Policijske uprave Osječko-baranjske, 15 pripadnika ZNG-a i 4 pripadnika Civilne zaštite.

Pozivamo Vas da zajedno odamo počast poginulim hrvatskim braniteljima dana 01. kolovoza 2016. godine u Dalju.

P R O T O K O L

08:30 - 09:00 sati - okupljanje gostiju u dvorištu Doma kulture u Dalju, Bana Josipa Jelačića 12.
09:00 sati - uvod u program i pozdravna riječ gostiju i uzvanika
09:30 sati - MIMOHOD ZASTAVA. Sve članice Zajednice udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Republike Hrvatske i Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Osječko-baranjske županije, kao i lokalne udruge iz Domovinskog rata kreću prema Spomen obilježju poginulim hrvatskim braniteljima ispred Policijske postaje Dalj.
09:40 sati - paljenje svijeća ispred spomenika logorašima u Dalju
10:00 sati - okupljanje ispred Policijske postaje u Dalju, polaganje vijenaca i paljenje svijeća ispred Spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima – Protokol MUP RH
11:00 sati - Sveta misa zadušnica za poginule hrvatske redarstvenike u crkvi sv. Josipa u Dalju – Protokol MUP RH
12:00 - 12:45 sati - Dom kulture, Bana Josipa Jelačića 12 – Upoznavanje sa sadržajem trećeg Dokumentarnog filma “Obitelj BUTORAC – početak i kraj pakla”